Dodatkowe informacje

Pływanie i ćwiczenia w wodzie są jedną z form aktywności ruchowej, która pobudza ogólny rozwój organizmu. Pomaga regulować metabolizm, napięcie mięśni i poprawiać siłę serca i płuc wpływając korzystnie na rozwój fizyczny dziecka. Dlatego w ramach zajęć z pływania pn. „Aktywny przedszkolak” proponujemy bezpłatne zajęcia z pływania skierowane do do 6 latków uczęszczających do przedszkoli oraz oddziałów zerowych utworzonych w szkołach podstawowych prowadzonych na terenie Gminy Lublin, chcących aktywne spędzić wolny czas.

Zajęcia nauki pływania prowadzone będą przez uprawnionych instruktorów pływania i odbywać się będą w terminie 31 paźdizernika - 17 grudnia 2022 r., dwa razy w tygodniu, po 45 min. na Aqua Lublin, obiekcie basenowym  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie sp. z o.o. w Lublinie.

Zapisu dziecka na zajęcia można dokonać wyłącznie korzystając z internetowego systemu zapisów na niniejszej stronie internetowej od 25 października 2022 r.

Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w zajęciach  decyduje kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu zapisu i otrzymaniu potwierdzenia na wskazany podczas zapisu adres mailowy, należy zgodnie z dokonanym wyborem terminu przyjść z dzieckiem 15 minut przed rozpoczęciem zajęć na pływalnię Aqua Lublin przy Alejach Zygmuntowskich 4 i pozostawić ubrania wierzchnie dziecka w szatni. Przed wejściem na basen przy kasie, Koordynator zajęć odpowie na ewentualne Państwa pytania oraz odbierze od Państwa  podpisane oświadczenie dostępne do wydruku w zakładce dot. zapisów po otworzeniu linku w częściZapoznałam/em się z klauzulą informacyjną RODO”.

Przypominamy, że każdy uczestnik zajęć nauki pływania musi posiadać odpowiedni strój kąpielowy, klapki oraz czepek pływacki.

 

* Zajęcia przypadające na dni 1 i 11 listopada zostaną odrobione w innym terminie.