Dodatkowe informacje

Pływanie i ćwiczenia w wodzie są jedną z form aktywności ruchowej, która pobudza ogólny rozwój organizmu. Pomaga regulować metabolizm, napięcie mięśni i poprawiać siłę serca i płuc wpływając korzystnie na rozwój fizyczny dziecka. Dlatego w ramach zajęć z pływania pn. „Aktywny Przedszkolak" proponujemy bezpłatne zajęcia z pływania skierowane do dzieci w wieku 6 lat uczęszczających do przedszkoli oraz oddziałów zerowych utworzonych w szkołach podstawowych prowadzonych na terenie Gminy Lublin, chcących aktywne spędzić wolny czas.

Zajęcia nauki pływania prowadzone będą przez uprawnionych instruktorów pływania i odbywać się będą w terminie od 6 listopada do 16 grudnia2023 r., dwa razy w tygodniu, po 45 min. na "Aqua Lublin", obiekcie basenowym  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie sp. z o.o. w Lublinie.

Zapisu dziecka na zajęcia można dokonać wyłącznie korzystając z internetowego systemu zapisów na niniejszej stronie internetowej.

Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w zajęciach  decyduje kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu zapisu i otrzymaniu potwierdzenia na wskazany podczas zapisu adres mailowy, należy zgodnie z dokonanym wyborem terminu przyjść z dzieckiem 15 minut przed rozpoczęciem zajęć na pływalnię Aqua Lublin przy Alejach Zygmuntowskich 4 i pozostawić ubrania wierzchnie dziecka w szatni. Na pierwsze zajęcia niezbędne będzie dostarczenie podpisanego oświadczenia, które zostanie do Państwa przesłane drogą mailową. Oświadczenia trzeba będzie przekazać instruktorom na zajęciach.

Przypominamy, że każdy uczestnik zajęć nauki pływania musi posiadać odpowiedni strój kąpielowy, klapki oraz czepek pływacki.